„Máme něco, co nám nikdo nesmí vzít“

Takto si pro sebe zformulovalo jedno z děvčat základní sdělení společného setkání s „králem“ a s tím, co nám svou přítomností vypráví. V mateřské škole katolické v Berouně jsme pro něho nejprve připravili místo, pak jej společně objevili a hledali, co má on a my také. Nakonec jsme se rychle dohodly i na tom, co má jen on a my ne. Nebo je to přeci jen i jinak? Máme něco, co nám nikdo nesmí vzít? Čím by v našem případě byla ta koruna? Máte odpověď? Děti ji zkoušely najít…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *